DNA Sertifikalı, Organik Sertifikalı ve Diğer Fitoterapi Ekstraktları

ENOTprost – DNA Certified EPILOBIUM ANGUSTIFOLIIUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT
-

%15’ten fazla Oenothein B ile standartize edilmiş Epilobium angustifolium L. (Yakı otu) içeren prostat rahatsızlıkları için kullanılan zengin içerikli bir ekstrakttır. Güçlü bir antioksidan ve anti-inflamatuardır. Klinik çalışmaları mevcuttur.

EkinACT® – DNA Certified Echinacea purpurea (L.) Moench
-

4% Polifenol ile standardize edilmiş ekinezya ekstraktıdır. EKINact® immünomodülant (bağışıklık sistemi uyarıcı), radikal temizleyici özelliklere sahiptir ve hücreleri oksidatif hasara karşı korur.

ImmunHopE® – DNA Certified HUMULUS LUPULUS EXTRACT (and) SAMBUCUS NIGRA FLOWER EXTRACT
-

ImmunHopE®, eski zamanlardan beri solunum rahatsızlıkları ve grip için kullanılan Sambucus nigra L. ve rahatlama ve uyku etkisi olan Humulus lupulus L. bitkilerinden elde edilen bir toz ekstrakttır. ImmunHopE®, doğal vücut savunmasını desteklemek için yararlı olan antioksidan, koruyucu (sitoprotektif) ve antiviral özelliklere sahiptir.

Planoràl – DNA Certified CISTUS INCANUS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT (and) SCUTELLARIA LATERIFLORA EXTRACT
-

EPO'nun yeni patentli özü Planoràl, Skullcap ( Scutellaria lateriflora L. ) ve Cistus'un ( Cistus x incanus L. ) bir karışımıdır. Ağızdaki mikroflorayı düzenlemek ve periodontitis'i (diş eti çekilmesi) önleyerek antibakteriyel etki gösterir.

SEDOX – DNA Certified PLANTAGO LANCEOLATA LEAF EXTRACT
-

Sedox, sıvı veya kuru ekstrakt olarak temin edilebilen, kuru formu ≥%5 toplam fenol ve ≥%1 verbaskozit içerecek şekilde standardize edilmiş Plantago lanceolata L. Ekstraktıdır. Sedox, antiinflamatuar, spazm önleyici, öksürük azaltıcı ve balgam söktürücü, antioksidan ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir. Yapısındaki müsilaj içeriğinden dolayı ; öksürük, boğmaca, bronşit, bronşiyal astımı tedavi etmek için ve aynı zamanda antidiyareik, antihemoroidal, antibakteriyel, antiinflamatuar ajan olarak kullanılmıştır.-

SereWoMen Plus Panax Ginseng C.A. Meyer”, Lavandula Angustifolia Mill., Malva Sylvestis L., Althae Officialnis
-

SereWoMen Plus, menopoz semptomlarının önlenmesi ve hafifletilmesinin yanı sıra 50 yaş üstü kadınların sağlığını olumsuz yönde etkileyen rahatsızlık ve risk faktörlerini önlemeye yönelik üründür. İçerisinde enerji verici özelliği olan Panax Ginseng, sakinleştirici etkisi olan Lavanta, Bağırsak , mide-bağırsak ve solunum sistemi rahatsızlıkları üzerinde etkili olan Ebegümeci ve hatmi bitkisi, insan vücudunda 5-HTP, Serotonin sentezlemek için kullanılan kritik bir bileşik olan Griffonia’dan elde edilmiştir.

THYMOX – DNA Certified THYMUS VULGARIS LEAF EXTRACT
-

Uçucu yağlar, tanenler, flavonoidler ve triterpenler içeren 0.3% Timol ile standardize edilmiş kekik ekstraktıdır. Öksürük ve balgam sökücü için doğal bir ilaç olarak ayrıca antiseptik, antiinflamatuar ve antibiyotik özelliklerinden dolayı astım, öksürük, bronşit ve soğuk algınlığı gibi solunum yolları rahatsızlıklarında etkilidir. İyi bir demir kaynağı olup, vücuttaki kırmızı kan hücrelerinin büyümesi ve gelişmesine yardımcı olarak anemiyi önler.

Bülten

Yenilikler ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.