Buzul İkliminde Yetişen Besin Değeri Yüksek Yağlar

BerryEfa™ Berry Seed Oils EFADUO BLACKCURRANT SEED OIL + organic
BC634

BC634® frenk üzümü tohumlarının esansiyel yağ asidi içeriği üzerine kurulmuştur. Bu yağ, sadece birkaç yağda önemli miktarlarda bulunan gama linoleik asidin (GLA) en zengin besin kaynaklarından biridir. BC634® aynı zamanda cilt için önemli bir yağ asiti olan stearidonik asit (SDA) bakımından zengindir. Her iki bileşenin (GLA ve SDA) de anti-inflamatuar etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. BC634® E vitamini ve fitosterollerin doğal formlarının yanı sıra omega-9 oleik asit içerir. Betakaroten içeriği sayesinde, A vitamini kaynağıdır. Betakaroten içeriği, onu A vitamininin kaynağı haline getirir.

ShajiExt™ Sea Buckthorn Oils SHAJIO SEABUCKTHORN SEED OIL + organic // SHAJIO SEABUCKTHORN BERRY OIL + organic // SHAJIO DECOLOURIZED SEABUCKTHORN BERRY OIL
SBA24

SBA24®, kır iğdesinin meyve ve tohum kısımlarından ekstrakte edilmiş yağdır. Standardize edilmiş bu yağ ideal oranlarda tüm omega yağ asitlerini içerir. Aynı zamanda insan sağlığı için önemli olan antioksidanlar ve bitkisel steroller açısından oldukça zengindir. Cildin önemli bir bileşeni olan Palmitoleik asit yani Omega-7 bakımından zengin bir kaynaktır. İçeriğindeki yağ asitleri, antioksidanlar ve fitosterollerin benzersiz bileşimi sayesinde, hücre zarları ve cilt üzerinde koruma ve yenileme sağlayan sinerjik bir güce sahiptir.

WildEfa™ Northern Berry Oils RED ALFA Lingonberry Seed Oil
LBA50

LBA50®, omega-3’ün en iyi bitki kaynaklarından biri olan kırmızı yabanmersini tohumlarından elde edilen bir yağdır. Genel sağlığa sağladığı faydalara ek olarak, yağın benzersiz yağ asidi içeriği nedeniyle yaşlanma karşıtı etkileri vardır. LBA50®, sağlıklı ve güzel ciltler için gerekli olan α-linolenik ve linoleik asit bakımından zengindir. Ayrıca γ-tokotrienol (vitamin E), güçlü bir antioksidandır.

Bülten

Yenilikler ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.